Öne Çıkan Ürünler

Show all events

Hakkımızda

1963 yılında iş hayatına atılan Adatepe ailesi farklı konularda ilgilendikleri iş kollarını bırakarak 1973 yılının Ağustos ayından itibaren İbrahim ADATEPE öncülüğünde 6 kardeş birlik içinde G.O.Paşa semtinde bulunan  Tanju ekmek fabrikasını kiralayarak fırıncılık sektörüne ilk adımı atmış oldular. 

Fırıncılık sektöründe doğruluk ve dürüstlüğü ilke edinen 6 kardeşin uzun çalışmalarından sonra Kartaltepe,Kocatepe ve Yıldırım Mahellesinde  3 yeni fırınla hizmet vermeye devam ettik.   Ailenin genişlemesi ve büyümesinden sonra İbrahim ADATEPE ile yollar ayrılarak fırıncılığa 5 kardeş olan Selahattin,Selamet,Ali,Mehmet,Hüseyin ADATEPE  adi ortaklık yapısı içerisinde devam ederken 1988 yılında Özmaya San A.Ş.’nin maya sektörüne Adana Ceyhan maya fabrikasını kurmasıyla 1988 yılından itibaren Özmaya San A.Ş.nin bayiliğini yapan kardeşler 1994 yılında aldıkları kuramsallaşma kararıyla ADATEPELER MAYA GIDA SAN VE TİC.LTD.ŞTİ. kurdular.

2000 yılında Selamet ve Selahattin  ADATEPE , ADATEPELER MAYA GIDA SAN VE TİC. LTD.ŞTİ’ndeki hisselerini Ali,Mehmet ve Hüseyin ADATEPE’ye devrederek HACILÜTOĞULLARI GIDA SAN VE OTO.TİCLTD.ŞTİ’ni kurarak yollarına devam ettiler.  2000 yılından sonra ticari faliyeti devam eden şirketi   bugün birince ve ikinci nesil Adatepeler olarak Sultangazide bulunan 1000 metrekarelik alanda ve 100 metrekarelik iki adet soğuk hava deposu ile Çerkezköy’den Gebze’ye kadar tüm fırıncı, pastane ve market müşterilerine en kaliteli hizmeti vermektedir. 

2013 yılından itibaren alınan karar ile ADATEPELER MAYA GIDA SAN TİC. LTD.ŞTİ yönetimini ikinci nesil Abdullah,Ömer ve Zafer ADATEPE tarafından yönetilmektedir. Fırıncı sektöründe öncü kuruluş olan ALAYBEYİ UN SANAYİ’nin miks grubunu 2007 yılından beri satmaktayız. Maya sektöründe elde ettiği tecrübe ve müşteri kapasitesiyle, fırıncılara farklı ürünlerle hizmet vermeye devam ettik. Yeni nesilimizin firmamıza katılması ile gelişim ve teknolojiye yatırım yapmaya başladık.

Şu anda faaliyette olan internet sitelerimiz;
•    Firmamızın resmi internet sitesi:http://www.adatepeler.com
•    Teknolojinin en yeni imkanlarından olan E Marketing sistemi vasıtası ile  internet satışı yaparak sadece İstanbul değil tüm Türkiyedeki fırıncılara ulaşmak amacı ile kurduğumuz eticaret sitemiz: http://www.firinmarketi.com
 
Adetepeler ailesi olarak her gün daha iyi hizmet sunabilmek bir önceki günden daha iyi olabilmek amacı ile çalışmaktayız.
Yıllar boyunca bizi yalnız  bırakmayan çalışanlarımız, üretici ve fırıncı müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz,

 

YENİLİKLERDEN HABERDAR OL!

 

Yeni ürünlerimiz ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için
e-mail adresinizi aşağıdaki bölüme ekleyebilirsiniz.